Olej Lniany 250ml Biooil

 • Dodaj recenzję:
  • RN1340
  • Producent: BioOil
  • Dostępność: Towar fizycznie na magazynie. Wysyłka 24h Towar fizycznie na magazynie. Wysyłka 24h
  • szt.
  • 13,99 zł / szt.

  Produkty w promocji: Nie
  Wysyłka 24h: Tak
  Produkty: Oleje Zimnotłoczone
  Gramatura: 250ml
  Z dodatkami: Nie
  Z hibiskusem: Nie

   

   

  Opis:

   

  100% OLEJ LNIANY do diety Budwig (tzw. Budwigowy) z LABORATORIUM BIQOIL z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno, nieoczyszczony jest tłoczony z najwyższej jakości siemienia lnianego. Olej ten zawiera ponad 50% Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3, dzięki czemu jest w stanie zrównoważyć ich niedobory.

  OLEJ LNIANY firmy LABORATORIUM BIQOIL to produkt w 100% naturalny, jest nieoczyszczony dzięki czemu zachowuje wszystkie cenne właściwości ziarna, z którego powstał, nie zawiera konserwantów ani żadnych innych sztucznych dodatków. Szklane ciemne butelki chronią olej przed szkodliwym działaniem promieni UV.

   

  Zastosowanie: 

   

  Olej lniany z LABORATORIUM BIQOIL może być stosowany o każdej porze dnia, samodzielnie lub jako dodatek do sałatek, jogurtów, zimnych sosów itp. Zachęcamy Państwa do codziennego spożywania oleju lnianego i zastępowania nim innych olejów aby uzupełniać niedobory kwasów tłuszczowych Omega 3 w naszej diecie.  Należy pamiętać, że kwasy tłuszczowe Omega  3 są bardzo wrażliwe na wysoką temperaturę, dlatego nie należy na nim smażyć potraw.

  Olej lniany firmy LABORATORIUM BIQOIL  jest w 100% naturalnym produktem, wyprodukowanym w sposób, który zapewnia mu zachowanie bioaktywnych właściwości nasion, z których powstał. Aby zabezpieczyć się przed utlenianiem w organizmie kwasów tłuszczowych Omega 3 (i innych NNKT)  po ich spożyciu, zaleca się aby dostarczyć do organizmu (najlepiej w naturalnej formie) witaminę E.