galeriaherbat.pl

Blog tematyczny o zdrowiu, urodzie, diecie i herbacie.

Redakcja Galeria herbat

Z przyjemnością chcemy powitać Cię na naszym life stylowym blogu! Poznaj naszych autorów, którzy ze starannością wykorzystują swoją wiedzę i dzielą się nią z czytelnikami.

Kaja Frankowska

Hej! Mam na imię Kaja. Na co dzień zajmuję się marketingiem i social mediami. Jestem miłośniczką podróży kulinarnych. Uwielbiam próbować nowych rzeczy, a wieczorami spędzać czas przy kubku dobrej herbaty. W tym temacie mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jestem ekspertem.

Moje sociale: Pinterest

Moje wpisy

Adam Gackowski

Cześć z tej strony Adam, wasz początkujący programista. Interesuję się psychologią i zdrowiem psychicznym i wpływem środowiska na nasze życie. Wiele podróżuję w celu poznania własnego „ja”. Jak chyba każdy redaktor tej strony jestem amatorem smacznej kawy i herbaty.

Moje sociale: Pinterest

Moje wpisy

Wiktoria Molenda

Hej jestem Wika! Jak widzisz jestem jak zwykle w swoim żywiole przy herbatce. Od paru lat rozwijam się w tematyce pielęgnacji naszego ciała. Jestem włosomaniaczką i zwolenniczką medycyny ludowej. Ziołowe napary i ich wykorzystanie to moja specjalność!

Moje sociale: X

Moje wpisy

Sara Sas

Cześć tu wasza Sara! Jestem oddaną miłośniczką zdrowego trybu życia, sportu i diety. Od dziecka uprawiam kolarstwo, więc z aktywnością jestem za pan brat. W wolnym czasie udzielam się na portalach społecznościowych i popijam dobre wino.

Moje sociale: X, YouTube

Moje wpisy